CRGCQ1210J33K | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CRGCQ1210J33K |
Beskrivelse | RES 33K OHM 5% 1/2W 1210 |
Producentens standard leveringstid | 15 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 33 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CRGCQ1210J33K Modeller |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200, Fugtresistent |
Mfr | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 1210 (3225 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,122" L x 0,102" B (3,10mm x 2,60mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,026" (0,65mm) |