CRGCQ1210F560R
DigiKeys varenummer
A129868TR-ND - Tape & Reel (TR)
A129868CT-ND - Afskåret tape (CT)
A129868DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRGCQ1210F560R
Beskrivelse
RES 560 OHM 1% 1/2W 1210
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
560 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRGCQ1210F560R Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,102" B (3,10mm x 2,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)