CRGCQ1210F39R
DigiKeys varenummer
A129854TR-ND - Tape & Reel (TR)
A129854CT-ND - Afskåret tape (CT)
A129854DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRGCQ1210F39R
Beskrivelse
RES 39 OHM 1% 1/2W 1210
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
39 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRGCQ1210F39R Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,102" B (3,10mm x 2,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)