CRGCQ1210F27K
DigiKeys varenummer
A129888TR-ND - Tape & Reel (TR)
A129888CT-ND - Afskåret tape (CT)
A129888DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRGCQ1210F27K
Beskrivelse
RES 27K OHM 1% 1/2W 1210
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
27 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRGCQ1210F27K Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,102" B (3,10mm x 2,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)