CRGCQ0603F680K
DigiKeys varenummer
A129722TR-ND - Tape & Reel (TR)
A129722CT-ND - Afskåret tape (CT)
A129722DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRGCQ0603F680K
Beskrivelse
RES 680K OHM 1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
680 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRGCQ0603F680K Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)