CRGCQ0402F820R
DigiKeys varenummer
A129626TR-ND - Tape & Reel (TR)
A129626CT-ND - Afskåret tape (CT)
A129626DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRGCQ0402F820R
Beskrivelse
RES 820 OHM 1% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
820 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRGCQ0402F820R Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)