CRG2512F62R det er forældet og fremstilles ikke længere.
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
62 Ohms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRG2512F62R
DigiKeys varenummer
CRG2512F62R-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRG2512F62R
Beskrivelse
RES SMD 62 OHM 1% 1W 2512
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CRG2512F62R Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,126" B (6,35mm x 3,20mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)