CRG1206F820K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Bourns Inc.
På lager: 22.526
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 23.944
Datablad
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
Vishay Dale
Opgradering
Similar
YAGEO
Similar
Panasonic Industry
YAGEO
820 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRG1206F820K
DigiKeys varenummer
CRG1206F820K-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRG1206F820K
Beskrivelse
RES SMD 820K OHM 1% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRG1206F820K Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,061" B (3,10mm x 1,55mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)