CRG1206F200K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
Direkte
Bourns Inc.
På lager: 38.941
Datablad
Direkte
Vishay Dale
Panasonic Industry
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
På lager: 19
Opgradering
Similar
YAGEO
200 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRG1206F200K
DigiKeys varenummer
CRG1206F200K-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRG1206F200K
Beskrivelse
RES SMD 200K OHM 1% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRG1206F200K Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,061" B (3,10mm x 1,55mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)