CRG1206F12K
DigiKeys varenummer
1712-CRG1206F12KTR-ND - Tape & Reel (TR)
1712-CRG1206F12KCT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-CRG1206F12KDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRG1206F12K
Beskrivelse
RES SMD 12K OHM 1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CRG1206F12K Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,061" B (3,10mm x 1,55mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)