CRG0805F620R
DigiKeys varenummer
A126381TR-ND - Tape & Reel (TR)
A126381CT-ND - Afskåret tape (CT)
A126381DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRG0805F620R
Beskrivelse
RES SMD 620 OHM 1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
620 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CRG0805F620R Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)