CRG0805F430K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 27.007
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 40.529
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
Opgradering
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Panasonic Industry
430 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRG0805F430K
DigiKeys varenummer
CRG0805F430K-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRG0805F430K
Beskrivelse
RES SMD 430K OHM 1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRG0805F430K Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)