CRG0603J220R det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 5.766
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 180.853
Datablad
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
Panasonic Industry
Opgradering
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
Similar
Bourns Inc.
Similar
220 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRG0603J220R
DigiKeys varenummer
CRG0603J220R-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRG0603J220R
Beskrivelse
RES SMD 220 OHM 5% 1/10W 0603
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRG0603J220R Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Forældet
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)