CRG0603J1K5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 37.776
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
Panasonic Industry
Opgradering
YAGEO
Similar
Bourns Inc.
Similar
Bourns Inc.
1.5 kOhms ±5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRG0603J1K5
DigiKeys varenummer
CRG0603J1K5-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRG0603J1K5
Beskrivelse
RES SMD 1.5K OHM 5% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRG0603J1K5 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)