CRG0603F560R
DigiKeys varenummer
1712-CRG0603F560RTR-ND - Tape & Reel (TR)
1712-CRG0603F560RCT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-CRG0603F560RDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRG0603F560R
Beskrivelse
RES SMD 560 OHM 1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
560 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRG0603F560R Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)