CRG0603F4K75 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 374.717
Datablad
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 10.000
Datablad
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Panasonic Industry
4.75 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRG0603F4K75
DigiKeys varenummer
CRG0603F4K75-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRG0603F4K75
Beskrivelse
RES SMD 4.75K OHM 1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRG0603F4K75 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)