CRG0603F100K | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CRG0603F100K |
Beskrivelse | RES SMD 100K OHM 1% 1/10W 0603 |
Producentens standard leveringstid | 14 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 100 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CRG0603F100K Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Serie | Pakke/hus 0603 (1608 metrisk) |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Leverandørs enhedspakning |
Varestatus Aktiv | Størrelse/dimension 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Modstand | Højde - Monteret (maks.) 0,022" (0,55mm) |