CRG0402F680R
DigiKeys varenummer
1712-CRG0402F680RTR-ND - Tape & Reel (TR)
1712-CRG0402F680RCT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-CRG0402F680RDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRG0402F680R
Beskrivelse
RES SMD 680 OHM 1% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
680 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRG0402F680R Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)