CRG0402F220K
DigiKeys varenummer
1712-CRG0402F220KTR-ND - Tape & Reel (TR)
1712-CRG0402F220KCT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-CRG0402F220KDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRG0402F220K
Beskrivelse
RES SMD 220K OHM 1% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRG0402F220K Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)