CRG0402F1K8 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CRG0402F1K8 |
Beskrivelse | RES SMD 1.8K OHM 1% 1/16W 0402 |
Producentens standard leveringstid | 14 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 1.8 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CRG0402F1K8 Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Serie | Pakke/hus 0402 (1005 metrisk) |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Leverandørs enhedspakning |
Varestatus Aktiv | Størrelse/dimension 0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm) |
Modstand | Højde - Monteret (maks.) 0,016" (0,40mm) |