CRG0402F1K3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 86.789
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 33.284
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 490
Bourns Inc.
Vishay Dale
Vishay Dale
Samsung Electro-Mechanics
1.3 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRG0402F1K3
DigiKeys varenummer
CRG0402F1K3-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRG0402F1K3
Beskrivelse
RES SMD 1.3K OHM 1% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRG0402F1K3 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)