CRG0201F90R9 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 7.800
Datablad
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
Similar
Vishay Dale
Panasonic Industry
90.9 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRG0201F90R9
DigiKeys varenummer
CRG0201F90R9-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRG0201F90R9
Beskrivelse
RES SMD 90.9 OHM 1% 1/20W 0201
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRG0201F90R9 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)