CRG0201F316K det er forældet og fremstilles ikke længere.
Stackpole Electronics Inc
På lager: 10.000
Panasonic Industry
316 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRG0201F316K
DigiKeys varenummer
CRG0201F316K-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRG0201F316K
Beskrivelse
RES SMD 316K OHM 1% 1/20W 0201
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRG0201F316K Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)