CRG0201F12R7 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 18.900
Datablad
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
Similar
Vishay Dale
Panasonic Industry
12.7 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRG0201F12R7
DigiKeys varenummer
CRG0201F12R7-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRG0201F12R7
Beskrivelse
RES SMD 12.7 OHM 1% 1/20W 0201
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRG0201F12R7 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Varestatus
Forældet
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)