CPF1206B576KE1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Panasonic Industry
På lager: 4.693
YAGEO
576 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TE Connectivity RN73 and CPF Thin Film Precision Resistors | Digi-Key Daily
CPF1206B576KE1
DigiKeys varenummer
CPF1206B576KE1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CPF1206B576KE1
Beskrivelse
RES SMD 576K OHM 0.1% 1/8W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CPF1206B576KE1 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,120" L x 0,061" B (3,05mm x 1,55mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)