CPF1206B357KE1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Panasonic Industry
På lager: 3.993
Datablad
Vishay Dale Thin Film
YAGEO
Vishay Dale
Vishay Dale
357 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TE Connectivity RN73 and CPF Thin Film Precision Resistors | Digi-Key Daily
CPF1206B357KE1
DigiKeys varenummer
CPF1206B357KE1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CPF1206B357KE1
Beskrivelse
RES SMD 357K OHM 0.1% 1/8W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CPF1206B357KE1 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,120" L x 0,061" B (3,05mm x 1,55mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)