CPF0805B560KE1
DigiKeys varenummer
A103220TR-ND - Tape & Reel (TR)
A103220CT-ND - Afskåret tape (CT)
A103220DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CPF0805B560KE1
Beskrivelse
RES SMD 560K OHM 0.1% 1/10W 0805
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
560 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CPF0805B560KE1 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)