CPF0805B4K12E
DigiKeys varenummer
CPF0805B4K12E-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CPF0805B4K12E
Beskrivelse
RES 4.12 KOHM 0.1% 1/10W 0805
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.12 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
CPF0805B4K12E Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)