CPF0805B464KE1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
YAGEO
På lager: 1.743
Datablad
Panasonic Industry
Vishay Dale Thin Film
YAGEO
Vishay Dale
Vishay Dale
464 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TE Connectivity RN73 and CPF Thin Film Precision Resistors | Digi-Key Daily
CPF0805B464KE1
DigiKeys varenummer
CPF0805B464KE1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CPF0805B464KE1
Beskrivelse
RES SMD 464K OHM 0.1% 1/10W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CPF0805B464KE1 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)