CPF0805B430KE1
DigiKeys varenummer
A103207TR-ND - Tape & Reel (TR)
A103207CT-ND - Afskåret tape (CT)
A103207DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CPF0805B430KE1
Beskrivelse
RES SMD 430K OHM 0.1% 1/10W 0805
Detaljeret beskrivelse
430 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
CPF0805B430KE1 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)