CPF0805B1K1E1
DigiKeys varenummer
A103166TR-ND - Tape & Reel (TR)
A103166CT-ND - Afskåret tape (CT)
A103166DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CPF0805B1K1E1
Beskrivelse
RES SMD 1.1K OHM 0.1% 1/10W 0805
Detaljeret beskrivelse
1.1 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
CPF0805B1K1E1 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)