CPF0603B51KE1 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 11.057
Datablad
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 825
Datablad
På lager: 2.171
Vishay
Susumu
Susumu
YAGEO
51 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.