CPF0603B17R4E1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Datablad
17.4 Ohms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TE Connectivity RN73 and CPF Thin Film Precision Resistors | Digi-Key Daily
CPF0603B17R4E1
DigiKeys varenummer
CPF0603B17R4E1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CPF0603B17R4E1
Beskrivelse
RES SMD 17.4 OHM 0.1% 1/16W 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CPF0603B17R4E1 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,031" B (1,55mm x 0,80mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)