CPF0402B64R9E1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 25.794
Datablad
Direkte
Susumu
På lager: 0
Datablad
Stackpole Electronics Inc
Vishay Dale
Opgradering
Susumu
Opgradering
64.9 Ohms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.