CPF0402B47KE1 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 9.106
Datablad
Direkte
Vishay
På lager: 0
Datablad
Susumu
Vishay Dale
Opgradering
Susumu
Opgradering
47 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.