CPF0402B15K4E1 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CPF0402B15K4E1 |
Beskrivelse | RES SMD 15.4KOHM 0.1% 1/16W 0402 |
Producentens standard leveringstid | 12 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 15.4 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CPF0402B15K4E1 Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Serie | Pakke/hus 0402 (1005 metrisk) |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Leverandørs enhedspakning |
Varestatus Aktiv | Størrelse/dimension 0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm) |
Modstand | Højde - Monteret (maks.) 0,014" (0,35mm) |