CPF0402B120RE1 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 2.176
Datablad
Direkte
Susumu
På lager: 1.924
Datablad
Vishay Dale
Opgradering
Susumu
Opgradering
120 Ohms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.