CPF0201D113RE1 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
113 Ohms ±0,5% 0,03W, 1/32W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TE Connectivity RN73 and CPF Thin Film Precision Resistors | Digi-Key Daily
CPF0201D113RE1
DigiKeys varenummer
CPF0201D113RE1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CPF0201D113RE1
Beskrivelse
RES SMD 113 OHM 0.5% 1/32W 0201
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CPF0201D113RE1 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Varestatus
Forældet
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,023" L x 0,011" B (0,58mm x 0,29mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,011" (0,28mm)