CPF-A-0805B82KE1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Susumu
På lager: 0
Datablad
82 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CPF-A-0805B82KE1
DigiKeys varenummer
CPF-A-0805B82KE1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CPF-A-0805B82KE1
Beskrivelse
RES SMD 82K OHM 0.1% 1/10W 0805
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CPF-A-0805B82KE1 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)