CPF-A-0805B15RE1
DigiKeys varenummer
A145298TR-ND - Tape & Reel (TR)
A145298CT-ND - Afskåret tape (CT)
A145298DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CPF-A-0805B15RE1
Beskrivelse
RES SMD 15 OHM 0.1% 1/10W 0805
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CPF-A-0805B15RE1 Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)