CPF-A-0603B6K2E1 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CPF-A-0603B6K2E1 |
Beskrivelse | RES SMD 6.2K OHM 0.1% 1/16W 0603 |
Producentens standard leveringstid | 12 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 6.2 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CPF-A-0603B6K2E1 Modeller |
Kategori | Funktioner Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent |
Mfr | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 0603 (1608 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,061" L x 0,031" B (1,55mm x 0,80mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,022" (0,55mm) |