CPF-A-0402B4K64E kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 5.208
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TE Connectivity
På lager: 0
Datablad
4.64 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0402 PKG Chip Resistor
CPF-A-0402B4K64E
DigiKeys varenummer
1712-CPF-A-0402B4K64ETR-ND - Tape & Reel (TR)
1712-CPF-A-0402B4K64ECT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-CPF-A-0402B4K64EDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CPF-A-0402B4K64E
Beskrivelse
RES SMD 4.64KOHM 0.1% 1/16W 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CPF-A-0402B4K64E Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)