CPF-A-0402B34K8E
DigiKeys varenummer
1712-CPF-A-0402B34K8ETR-ND - Tape & Reel (TR)
1712-CPF-A-0402B34K8ECT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-CPF-A-0402B34K8EDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CPF-A-0402B34K8E
Beskrivelse
RES SMD 34.8KOHM 0.1% 1/16W 0402
Detaljeret beskrivelse
34.8 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
CPF-A-0402B34K8E Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)