CJP60JR56J
DigiKeys varenummer
1712-CJP60JR56J-ND
Producenter
Producentens varenummer
CJP60JR56J
Beskrivelse
CJP 60W R56 5% LEAD
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
560 mOhms ±5% 60W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-25°C – 250°C
Serie
Belægning, hustype
Aluminium
Emballage
Boks
Monteringsfunktion
Flanger
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
4,528" L x 1,575" B (115,00mm x 40,00mm)
Modstand
560 mOhms
Højde - Monteret (maks.)
0,827" (21,00mm)
Tolerance
±5%
Lederudformning
Trådledere
Effekt (Watt)
60W