CJP500J1R5J
DigiKeys varenummer
1712-CJP500J1R5J-ND
Producenter
Producentens varenummer
CJP500J1R5J
Beskrivelse
CJP 500W 1R5 5% LEAD
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.5 Ohms ±5% 500W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-25°C – 250°C
Serie
Belægning, hustype
Aluminium
Emballage
Boks
Monteringsfunktion
Flanger
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
13,189" L x 2,362" B (335,00mm x 60,00mm)
Modstand
1.5 Ohms
Højde - Monteret (maks.)
1,220" (31,00mm)
Tolerance
±5%
Lederudformning
Trådledere
Effekt (Watt)
500W