CJP100J56RJ
DigiKeys varenummer
1712-CJP100J56RJ-ND
Producenter
Producentens varenummer
CJP100J56RJ
Beskrivelse
CJP 100W 56R 5% LEAD
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
56 Ohms ±5% 100W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-25°C – 250°C
Serie
Belægning, hustype
Aluminium
Emballage
Boks
Monteringsfunktion
Flanger
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
6,496" L x 1,575" B (165,00mm x 40,00mm)
Modstand
56 Ohms
Højde - Monteret (maks.)
0,827" (21,00mm)
Tolerance
±5%
Lederudformning
Trådledere
Effekt (Watt)
100W