CFR50J560R
DigiKeys varenummer
1712-CFR50J560RCT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-CFR50J560RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
CFR50J560R
Beskrivelse
RES 560 OHM 5% 1/2W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
560 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Kulfilm
EDA/CAD-modeller
CFR50J560R Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,118" diam. x 0,354" L (3,00mm x 9,00mm)