Billede for CFR50J4K3 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CFR50J4K3
DigiKeys varenummer
CFR50J4K3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
CFR50J4K3
Beskrivelse
RES 4.3K OHM 5% 1/2W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
4.3 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Kulfilm
EDA/CAD-modeller
CFR50J4K3 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,118" diam. x 0,354" L (3,00mm x 9,00mm)