CFR50J120R
DigiKeys varenummer
A106013CT-ND - Afskåret tape (CT)
A106013TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
CFR50J120R
Beskrivelse
RES 120 OHM 5% 1/2W AXIAL
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
120 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Kulfilm
EDA/CAD-modeller
CFR50J120R Modeller
Temperaturkoefficient
0/ -450ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,118" diam. x 0,354" L (3,00mm x 9,00mm)