CFR25J68K
DigiKeys varenummer
CFR25J68K-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
CFR25J68K
Beskrivelse
RES 68K OHM 5% 1/3W AXIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
68 kOhms ±5% 0,333W, 1/3W Modstande til hulmontering Aksial Kulfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CFR25J68K Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
0/ -450ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,098" diam. x 0,268" L (2,50mm x 6,80mm)